Mediálne centrum - Aktuality - Doprajme nášmu srdcu pohyb a kvalitnú vodu z vodovodu

Doprajme nášmu srdcu pohyb a kvalitnú vodu z vodovodu

Publikované 07.08.2023

Srdcom k pohybu

Celonárodná kampaň s názvom „Vyzvi srdce k pohybu“ bola vytvorená Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky s myšlienkou zvýšiť pohybovú aktivitu populácie. Cieľom kampane je motivovať a povzbudiť k pravidelnému pohybu čo najväčší počet ľudí.

Aj 30 minút stačí

Žijeme v uponáhľanej dobe a tak neraz po práci nemáme dostatok síl na akúkoľvek aktivitu. Verte ale, že aj 30 minút pohybu stačí na to, aby sme podporili naše zdravie. Hoci aj krátka prechádzka, beh, turistika, čokoľvek, pri čom si ponaťahujeme svaly. Zdravý životný štýl a dostatočný príjem tekutín v podobe čistej vody z vodovodu je základným predpokladom na to, aby sme boli zdraví a plní energie.

VVS, a.s. podporuje túto myšlienku

Pitný režim, dostatok pohybu a správna životospráva idú ruka v ruke. Aby sa nestávalo, že počas akejkoľvek pohybovej aktivity budete cítiť smäd, pripravili sme si pre Vás súťaž o dizajnové fľaše. Tá bude prebiehať na sociálnych sieťach Facebook a Instagram na profiloch VVS, a.s..

Počas celej dĺžky trvania kampane sa každý deň zverejní príspevok vo forme videa s posolstvom dostatočného pohybu a zdravého pitného režimu. Každý deň sa súťaží o dve ceny – na Instagrame a na Facebooku. Keďže sa celý rok nesie v znamení osláv 20.výročia Východoslovenskej vodárenskej spoločnosti, a.s. vytvorili sme aj kategóriu „špeciálov“ o ktoré sa súťaží na týždennej báze. Každý výherca z denných súťaží bude automaticky zapojený aj do súťaže o špeciálny balíček. Získa ho vždy v piatok jeden vyžrebovaný fanúšik Facebookovej stránky Východoslovenskej vodárenskej spoločnosti, a.s..

Spojenie príjemného s užitočným

Dodržiavať zásady zdravého životného štýlu formou pohybu a životosprávy, je to najviac, čo môžeme pre seba a svoje telo urobiť. Počas letných dní máme mnoho možností, ktoré myšlienku hýbať sa ešte umocňujú.

Preto si pripravte Vodovodnú, športovo sa oblečte a hor sa za zážitkami a zdravým životným štýlom.

Štatút: TU

   

 

Víťazi Srdcom k pohybu

NAHLÁSENIE PORUCHY E-služby

Ostatné články

20 odtieňov modrej

12.04.2023